Про компанію Де Юре

Фахівці нашого Агентства працюють на ринку юридичних послуг з 2002 року, мають широкий спектр навичок майже в будь-якій галузі права, що важливо при вирішенні комплексних, довгострокових і особливо складних юридичних завдань.
Наші співробітники-адвокати - це дипломовані фахівці з багаторічним практичним досвідом. Вони пройшли атестацію в Київській міській кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури та мають широку спеціалізацію в сфері юридичних та адвокатських послуг.

Наша мета - не тільки надати юридичну допомогу клієнтам, а ще й проаналізувати схему мінімізації їх ризиків і витрат, провести грамотний аналіз необхідності тих чи інших дій.

За час роботи агентство зарекомендувало себе надійним партнером не тільки бізнес-партнерів України, і зокрема, Києва, а й будь-якого громадянина, який звернувся до нас за допомогою.

Наш сучасний підхід до вирішення юридичних завдань дає можливість значно полегшити організацію роботи і діяльності підприємств та бізнес-структур, вирішити проблеми наших приватних клієнтів.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, професіоналізм, надійність, висока якість послуг, що надаються - складові успіху нашої роботи.
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:
Телефонуйте, пишіть
+38 (044) 221-99-55
+38 (096) 521-19-31
ulia55@ukr.net
Приходьте
04050, м Київ, Шевченківський район,
вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), будинок 2/10, корпус 14 офіс 617
Час роботи
Пн-Пт з 09:00 до 18:00