Ліцензія на постачання електроенергії

Наше Агентство готове Вам надати допомогу в отриманні ліцензії на постачання електроенергії і взяти на себе кропіткий процес отримання ліцензії.


Ми якісно проконсультуємо Вас про всі можливі правові нюанси обраного Вами виду діяльності, визначимо процес і етапи отримання ліцензії, підготуємо всі необхідні документи, і проведемо необхідні дії для її отримання.


Також пропонуємо готові компанії, які отримали ліцензію на постачання електроенергії, а також пройшли ідентифікацію учасників ринку і отримали ЕІС-коди.

ЕІС-код (Energy Identification Code) - це код енергетичної ідентифікації суб'єкта ринку електричної енергії та / або точки комерційного обліку. Отримання такого коду є обов'язковим. Це необхідна умова для постачання електричної енергії як побутових, так і непобутових споживачів.

Послуга отримання EIC-коду окремо для фірми з ліцензією на постачання електроенергії коштує 2 тис. грн.!

Продаж компанії з ліцензією на постачання електроенергії за 50 тис. грн.!

Додаткові послуги
EIC КОД
Отримати або зареєструвати EIC-код в електронній базі Оператора ГТС
ДОГОВІР
Укласти договір транспортування з Оператором ГТС України (Оператор ГТС)
ІНФОРМАЦІЙНА ПЛАТФОРМА
Реєстрація на і-платформу. Послуга транспортування природного газу здійснюється за допомогою Інформаційної платформи оператора у вигляді веб-додатка
ШИПЕР КОД
Необхідний для кліентів, які планують здійснювати імпорт, експорт, транзит газу або зберігання його в газосховищі в режимі «митний склад»
важливо
На даний момент НКРЕКП не видає паперових ліцензій. Це пов'язано з переходом на ліцензування в електронному вигляді. Але ми можемо отримати для Вас, завірену копію Постанови про видачу ліцензії на постачання електроенергії.

Ліцензія на постачання електроенергії видається на необмежений термін.
Як ми працюємо?
1
Консультуємо Вас з питань отримання ліцензії на постачання електроенергії
2
Проводимо аналіз наданих Вами документів та інформації для отримання ліцензії на постачання електроенергії
3
Готуємо пакет документів, необхідний для отримання ліцензії
4
Розробляємо інформацію для Вашого сайту та консультуємо щодо її правильного розміщення
5
Взаємодіємо з органом ліцензування для отримання успішного результату
6
Надаємо Вам реквізити для оплати ліцензійного збору, або оплачуємо цей збір самі (по домовленості з Вами)
7
Отримуємо завірену копію Постанови про видачу Вам ліцензії на постачання електроенергії
Чому саме ми?
ШВИДКІСТЬ ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ
Оскільки наші юристи мають успішний досвід отримання ліцензії на постачання електроенергії, знають який оптимальний варіант веб-сайту необхідний і який пакет документів потрібно скласти - індивідуальна робота з Клієнтом проходить за прискореною процедурою.
ЕКОНОМІЯ ЧАСУ І СИЛ
Вибираючи співпрацю з нашою компанією, Вам не доведеться витрачати свій час на взаємодію з органами державної влади. Нестандартні ситуації, які можуть виникнути з боку органу ліцензування, врегулюють наші юристи.
ДОСВІД РОБОТИ З НКРЕКП
Наші юристи знають як на практиці працює орган ліцензування при видачі ліцензії на постачання електроенергії, і це є додатковою перевагою для надання даної послуги.
УСПІШНИЙ ДОСВІД ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
Наші юристи вже багато разів успішно отримували ліцензії на постачання електроенергії. Саме тому в більшості випадків у нас вже є готові рішення для різних ситуацій, з якими може зіткнутися клієнт.
КОМПЛЕКСНА РОЗРОБКА ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ САЙТУ
Однією з причин відмов при отриманні ліцензії на постачання електроенергії є невідповідність сайту вимогам органу ліцензування. Працюючи з НКРЕКП юристи нашої компанії виробили оптимальний варіант вмісту веб-сайту для одержувача ліцензії на постачання електроенергії, до якого не виникає ніяких претензій з боку органу ліцензування.
ГНУЧКИЙ ГРАФІК РОБОТИ
У нашому Агентстві гнучкий графік роботи, ми зможемо прийняти Вас у зручний для Вас робочий час. Вихідні по домовленості.
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:
Телефонуйте, пишіть
+38 (044) 221-99-55
+38 (096) 521-19-31
ulia55@ukr.net
Приходьте
04050, м Київ, Шевченківський район,
вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), будинок 2/10, корпус 14 офіс 617
Час роботи
Пн-Пт з 09:00 до 18:00