НЕРУХОМІСТЬ
Адвокат
ДАРЬЯ ГОДУН
Не пропустіть можливість убезпечити себе від юридично невірного кроку, довірте супровід купівлі-продажу нерухомості професіоналу!
Досвід роботи Адвокатом по нерухомості більше 10 років.

НАШЕ АГЕНТСТВО ПРОПОНУЄ ВАМ ШИРОКИЙ СПЕКТР ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ, ПОВ'ЯЗАНИХ З ЗАПИТАННЯМИ НЕРУХОМОСТІ.

ЦЕ ТАКІ НАПРЯМКИ ПОСЛУГ:
  • ПЕРЕВІРКА КВАРТИРИ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ
  • ПЕРЕВІРКА ЗАБУДОВНИКА
  • СУПРОВІД УГОД З НЕРУХОМОСТІ У НОТАРІУСА
  • ДИСТАНЦІЙНА ПЕРЕВІРКА НЕРУХОМОСТІ АБО ЗАБУДОВНИКА
  • КОРЕКТУВАННЯ ДОГОВОРІВ З НЕРУХОМОСТІ
  • ПЕРЕВІРКА ЗАБУДОВНИКА ПЕРЕД ПОКУПКОЮ КВАРТИРИ
  • ПЕРЕВІРКА ЗАКОННОСТІ БУДІВНИЦТВА
  • СУПРОВІД УГОДИ
Перед тим, як вкласти свої гроші в квартиру у ЗАБУДОВНИКА, необхідно провести велику роботу з перевірки його діяльності, законності будівництва, що б убезпечити себе від ризику втратити вкладені гроші, і залишитися без житла.

Як це відбувається насправді?

Адвокат виїжджає на об'єкт, перевіряє всі господарські та статутні документи ЗАБУДОВНИКА, перевіряє реєстри з дозвільною документацією в державних органах, судові реєстри; вичитує, і з огляду на інтереси Клієнта, коригує Попередній договір на покупку квартири, Основний договір, і найголовніше, супроводжує спілкування Клієнта із забудовником на всіх етапах покупки, що гарантує Клієнту надійність його вкладень, і законність покупки.
У разі ж незаконність будівництва, Адвокат повідомляє Клієнта про це, і захищає його від втрати грошей. Можлива також перевірка Забудовника віддалено, шляхом електронної передачі даних, включаючи всю Україну, а також складання Юридичного висновку щодо конкретного об'єкту будівництва, на замовлення Клієнта.

ПЕРЕВІРКА КВАРТИРИ І ПРОДАВЦЯ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ НА ВТОРИННОМУ РИНКУ. СУПРОВІД УГОДИ
Перед купівлею квартири на вторинному ринку, Покупець часто стикається з низкою труднощів, сумнівів, неприємних ситуацій з Продавцем. А чи в порядку квартира, документи, чи немає арештів або прав третіх осіб на неї? То завдаток вимагають великий, то з документами непорядок, то Продавець відмовляється укладати попередній договір на квартиру. Почастішали й випадки шахрайства при купівлі \ продажу квартир. Якщо у Вас виникли такі питання або ситуації, то Вам потрібний Адвокат з нерухомості, щоб захистити свої інтереси, і захистити себе від покупки «юридично нечистої» квартири або шахраїв.

Чим може допомогти Адвокат в такій ситуації?

Адвокат перевіряє квартиру по базі на наявність арештів, заборон, прав третіх осіб, та інших обтяжень, наявність фінансових або інших перешкод до продажу; перевіряє особистість Продавця, тобто, перед підписанням Попереднього договору, проводиться робота по перевірці «юридичної чистоти» квартири, і, тим самим, Адвокат на будь-якому етапі, до моменту покупки, може виявити ризики, і захистити інтереси свого Клієнта.

Також, є багато Клієнтів, яким надійніше і комфортніше, більше сказати - «захищенніше» відчувається себе на угоді, і в спілкуванні з Продавцями або Покупцями, з Адвокатом, який виступає контролером, свідком передачі грошей, покупки або продажу, і гарантією безпечної угоди. Тому, Ви можете запросити Адвоката на операцію з нерухомості для захисту Ваших інтересів! Зателефонуйте Адвокату вже сьогодні і задайте Ваше запитання!
ВІДДАЛЕНА ПЕРЕВІРКА НЕРУХОМОСТІ АБО ЗАБУДОВНИКА
Можливе надання юридичних послуг або частини послуги віддалено. Ви пересилаєте документи на електронну пошту dariako@ukr.net, Адвокат обробляє інформацію, аналізує обсяг роботи, виставляє рахунок передоплати, і починає надання обумовлених послуг віддалено! Це дозволить Адвокату перевірити будь-який об'єкт на території України. Можливий виїзд в інші регіони України.
Ціни на наші послуги
Юридична консультація
від 700 грн
Комплексна перевірка нерухомості
від 2 тис. грн
Виїзд на об'єкт, угоду, разово
від 2500 грн
Комплекс послуг: перевірка квартири, виїзд на об'єкт, угоду, вичитування документів
від 3 тис. грн
Письмова консультація
від 1 тис. грн
Складання \ коригування договору
від 1500 грн
Адвокатський запит
від 800 грн
Звертайтеся до Адвокату з нерухомості, і Ви матимете змогу вберегти себе від багатьох проблем і втрат, і будете на 100% впевнені в правильності Ваших юридично значущих вчинків!
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:
Телефонуйте, пишіть
+38 (044) 221-99-55
+38 (096) 521-19-31
ulia55@ukr.net
Приходьте
04050, м Київ, Шевченківський район,
вул. Юрія Іллєнка (Мельникова), будинок 2/10, корпус 14 офіс 617
Час роботи
Пн-Пт з 09:00 до 18:00