"Благо народу - вищий закон." Нікколо Макіавеллі

Відгуки

Група компаній ICK Group
Співпрацюємо з компанією з 2008 року. Головним достоїнством співробітників є уміння швидко, кваліфіковано і сумлінно виконувати поставлені завдання, а також обов'язковість і акуратність, проявлені в процесі роботи. Дуже комфортно працювати з такою компанією, сподіваємося, що вона залишиться вірним помічником і в майбутньому!

Голова ради директорів Юрій Заяц


ТОВ "Тотал Флюїд Менеджмент"
Бажаю виразити Вам щиру вдячність за надання юридичних послуг, за добросовісне відношення до виконання робіт і за час, яке адвокати нам приділили.

Директор Сергій Давиденко


Учбовий центр "Успіх"
 Адвокати Годун Дарія і Тютюнник Юлія порадували нас своїм стосункам до клієнтів, якістю послуг, професіоналізмом.

Директор Устенко Леонід В.


ООО "Автомеханіка"
Звернулися в адвокатське агентство по побаченій в інтернеті рекламі. Ради знайомству з цією компанією. Дякуємо за хорошу роботу. Рекомендуємо усім.

Директор Сергій Тарасенко


СУ ТОВ "АЛКИВ-Т" 
Знаємо і співпрацюємо з вашою компанією давно.Працюють юристи якісно, оперативно, багатосторонньо розвинені. Спасибі Вам величезне за хорошу роботу.

Директор М.Е. Ярмолюк


та багато інших...


Наші адвокати


Це дипломовані фахівці з багаторічною практикою. Вони пройшли атестацію в Київській міській кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури та мають широку спеціалізацію в сфері

докладніше

Наша мета


Не тільки надати юридичну допомогу клієнтам, а ще й проаналізувати схему мінімізації їх ризиків і витрат, провести грамотний аналіз необхідності тих чи інших дій.

докладніше

Наша перевага


Наш сучасний підхід до вирішення юридичних завдань дає можливість значно полегшити організацію роботи і діяльності підприємств та бізнес- структур, вирішити проблеми наших приватних клієнтів.

докладніше

Економ час та гроші

Вигідна пропозиція

Продаж газової ліцензії

Наша місія

Ми покликані зробити ваше життя і ваш бізнес успішними, захищаючи і надаючи правову підтримку, обираючи найкраще для вас.

On - line консультація

Ми абсолютно безкоштовно проводимо консультацію в режимі On - Line

Зв'язатися з нами Заповніть форму.

Contact form submitted.