"Благо народу - вищий закон." Нікколо Макіавеллі

Перевод в нежилой фонд

ПЕРЕВЕДЕННЯ З ЖИТЛОВОГО ФОНДУ В НЕЖИТЛОВИЙ

УВАГА! НОВИЙ ВАРІАНТ ПЕРЕВЕДЕННЯ В НЕЖИТЛОВИЙ ФОНД ВІД НАШОЇ АГЕНЦІЇ! ПЕРЕВЕДЕННЯ БУДИНКУ АБО КВАРТИРИ В НЕЖИТЛОВИЙ ФОНД ЗА 30 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ! НАДАЄМО ПОВНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ! У НАС НАДІЙНІШЕ, ШВИДШЕ І ЯКІСНІШЕ! ДЗВОНІТЬ ДО НАС ВЖЕ СЬОГОДНІ!
ЦІНА ТАКОЇ ПОСЛУГИ ДОГОВІРНА.

ТАКОЖ НАША АГЕНЦІЯ НАДАЄ ПОСЛУГИ ПО ПЕРЕВЕДЕННЮ З ЖИТЛОВОГО В НЕЖИТЛОВИЙ ФОНД В ОФІЦІЙНОМУ ПОРЯДКУ, В ПОРЯДКУ ЗАГАЛЬНОЇ ЧЕРГИ:

Перевод в нежилой фондЯкщо у Вас виникла необхідність у переведенні вашого житлового приміщення у нежитловий фонд, ми пропонуємо звернутися до нашої Агенції і звільнити себе від зайвих турбот. Бо перш за все цей процес достатньо тривалий, по-друге - клопіткий.

На всьому етапі переведення ви стикнетесь з багатьма труднощами і «бюрократичними сюрпризами», а також вам доведеться пережити збір підписів ваших співвласників – сусідів по будинку, які не завжди привітні в такому ділі, до того ж вам треба отримати дозвіл районної державної адміністрації на переведення приміщення у нежитловий фонд.

Нагадуємо, що, відповідно до чинного в Україні законодавства, перевести в нежитловий фонд дозволяється лише квартири, що розташовані на першому та другому поверхах житлового будинку.

Перелік документів, що подається до Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища є наступним:

  1. Копія паспорту та коду власника квартири/приміщення, чи нотаріально завірені копії правовстановлюючих документів власника - юридичної особи.
  2. Нотаріальна копія правовстановлюючого документу на квартиру;
  3. Копія згоди співвласників будинку у кількості не менш ніж 50% від загальної кількості квартир, завірена житлово-експлуатаційною конторою чи іншою установою/організацією, що утримує будинок.
  4. Копія технічного паспорту приміщення;
  5. Копія згоди на переведення відповідної районної державної адміністрації;
  6. Оригінал довідки з обслуговуючої організації про відсутність заборгованості по квартплаті;
  7. Оригінал довідки з обслуговуючої організації про відсутність мешканців у квартирі;
  8. Оригінал Згоди з обслуговуючої організації на переведення квартири до нежитлового фонду;
  9. Фото фіксація об’єкту переведення.

Якщо у вас проблемні співмешканці і ви ніяк не можете погодити з ними ваш намір змінити цільове призначення приміщення – зверніться за нашою допомогою, і отримайте її! Наші майстри юридично значущих переговорів отримають необхідні підписи!

Зверніться до нашої Агенції і ви отримаєте повний комплект документів на нежитлове приміщення «під ключ».

Переведення приміщення з житлового фонду в нежитловий в порядку загальної черги - вартість послуги нашої Агенції – від 50 000 гривень, не включаючи офіційні платежі.


Вернуться

Наші адвокати


Це дипломовані фахівці з багаторічною практикою. Вони пройшли атестацію в Київській міській кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури та мають широку спеціалізацію в сфері

докладніше

Наша мета


Не тільки надати юридичну допомогу клієнтам, а ще й проаналізувати схему мінімізації їх ризиків і витрат, провести грамотний аналіз необхідності тих чи інших дій.

докладніше

Наша перевага


Наш сучасний підхід до вирішення юридичних завдань дає можливість значно полегшити організацію роботи і діяльності підприємств та бізнес- структур, вирішити проблеми наших приватних клієнтів.

докладніше

Економ час та гроші

Вигідна пропозиція

Продаж газової ліцензії

Наша місія

Ми покликані зробити ваше життя і ваш бізнес успішними, захищаючи і надаючи правову підтримку, обираючи найкраще для вас.

On - line консультація

Ми абсолютно безкоштовно проводимо консультацію в режимі On - Line

далі

Зв'язатися з нами Заповніть форму.

Contact form submitted.