"Благо народу - вищий закон." Нікколо Макіавеллі

Регистрация иностранных предприятий

РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕДСТАВНИЦТВ ІНОЗЕМНИХ КОМПАНІЙ

Представництво суб’єкта господарської діяльності не є юридичною особою і не здійснює самостійно господарської діяльності, у всіх випадках воно діє від імені і за дорученням іноземного суб’єкта господарської діяльності, і виконує свої функції згідно з чинним законодавством України.

У разі здійснення представництвом господарської діяльності на території України, таке представництво повинно стати на облік у податковому органі за своїм місцезнаходженням та набути статусу постійного представництва.

Іноземна компанія, яка бажає зареєструвати представництво на території України, має надати певний перелік документів та пройти державну реєстрацію в Міністерстві економіки, згідно Наказу Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України № 30 від 18.01.1996 року.

Наша Агенція допоможе підготувати необхідні документи та здійснити необхідні дії для реєстрації представництва іноземної компанії:

 1. підготувати та подати документи для реєстрації представництва;
 2. отримати в Міністерстві економіки лист з номером рахунку для сплати державного мита у розмірі 2500 доларів США;
 3. отримати довідку з банківської установи про перерахування коштів;
 4. здійснити реєстрацію в Міністерстві економіки протягом 60 робочих днів (можливе скорочення терміну до 10 робочих днів);
 5. здійснити реєстрацію в органах статистики, державної податкової служби, пенсійному фонді;
 6. надати супровід стосовно відкриття рахунку та отримати печатку представництва.

Вартість роботи:

70 робочих днів - 8 000 гривень.

20 робочих днів - 35 000 гривень.

Інші платежі по реєстрації представництва:

 • державне мито за реєстрацію представництва – 2 500 доларів;
 • послуги перекладача та нотаріуса, плата за відкриття рахунку.

Перелік документів, які необхідно надати для реєстрації представництва іноземної компанії:

 • заява з проханням про реєстрацію представництва – 1 оригінал;
 • витяг з торговельного (банківського) реєстру країни місцезнаходження офіційно зареєстрованого головного органу управління іноземного суб’єкта господарської діяльності – 3 оригінали;
 • довідка з банку, у якому відкрито рахунок іноземного суб’єкта господарської діяльності – 2 оригінали (підпис банківського службовця, що видає довідку, має бути нотаріально посвідчений);
 • доручення на здійснення представницьких функцій в Україні, оформлене згідно із законами країни, де офіційно зареєстровано іноземного суб’єкта господарської діяльності – 3 оригінали.
 • Документи мають бути нотаріально засвідчені за місцем їх видачі, легалізовані належним чином у консульських установах, які представляють інтереси України і супроводжуватися перекладом на українську мову, який засвідчується нотаріально.

У разі, коли на відкриття представництва законодавство країни місцезнаходження іноземного суб’єкта господарської діяльності вимагає особливого дозволу державних установ цієї країни, такий дозвіл має бути доданий до заяви.

Також будуть потрібні:

 • протокол про створення представництва на Україні та призначення Директора представництва;
 • копія паспорта та ідентифікаційного номера Директора представництва;
 • договір оренди офісу в Києві.
Телефонуйте

telephone-icon-512x512.png (044) 221-99-55
Phone Green.png (096) 521-19-31

Вернуться

Наші адвокати


Це дипломовані фахівці з багаторічною практикою. Вони пройшли атестацію в Київській міській кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури та мають широку спеціалізацію в сфері

докладніше

Наша мета


Не тільки надати юридичну допомогу клієнтам, а ще й проаналізувати схему мінімізації їх ризиків і витрат, провести грамотний аналіз необхідності тих чи інших дій.

докладніше

Наша перевага


Наш сучасний підхід до вирішення юридичних завдань дає можливість значно полегшити організацію роботи і діяльності підприємств та бізнес- структур, вирішити проблеми наших приватних клієнтів.

докладніше

Економ час та гроші

Вигідна пропозиція

Продаж газової ліцензії

Наша місія

Ми покликані зробити ваше життя і ваш бізнес успішними, захищаючи і надаючи правову підтримку, обираючи найкраще для вас.

On - line консультація

Ми абсолютно безкоштовно проводимо консультацію в режимі On - Line

Зв'язатися з нами Заповніть форму.

Contact form submitted.