"Благо народу - вищий закон." Нікколо Макіавеллі

Будівельні компанії

Назва Види робіт Місце реєстрації Система оподаткування Ціна
ТОВ «Промінвест»
будівельні і монтажні роботи, монтаж технолог.обладнання (комун.госп., газ.промисл., електротехн. пром., водопост.та каналізації, теплопоставки, котельних та бойлерних установок), пусконалагодж.роботи (газ.промисл., теплопоставки, котельних та бойл.установок та ін.), монтаж внутр.и зовн. інжен.мереж (водопроводу, каналізації, газопоставки, електропоставки, зв’язку, сигналізації та ін.), будівництво транспорт.споруд (автомоб.доріг). Київ Печерський ПДВ 44 000 грн.
ТОВ «Арм»
загальнобудівельні та монтажні роботи, монтаж інженерних мереж, генпідряд, ліцензія до лютого 2012 року Біла Церква ПДВ 41 000 грн.
ТОВ "АДБ Україна"
ліцензія дійсна до квітня 2016 року Деянянський район ПДВ

Вернуться

Наші адвокати


Це дипломовані фахівці з багаторічною практикою. Вони пройшли атестацію в Київській міській кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури та мають широку спеціалізацію в сфері

докладніше

Наша мета


Не тільки надати юридичну допомогу клієнтам , а ще й проаналізувати схему мінімізації їх ризиків і витрат , провести грамотний аналіз необхідності тих чи інших дій .

докладніше

Наша перевага


Наш сучасний підхід до вирішення юридичних завдань дає можливість значно полегшити організацію роботи і діяльності підприємств та бізнес- структур , вирішити проблеми наших приватних клієнтів .

докладніше

Економ час та гроші

Вигідна пропозиція

Продаж газової ліцензії

далі
Наша місія

Ми покликані зробити ваше життя і ваш бізнес успішними далі

On - line консультація

Ми абсолютно безкоштовно проводимо консультацію в режимі On - Line

далі

Зв'язатися з нами Заповніть форму.

Contact form submitted.