"Благо народу - вищий закон." Нікколо Макіавеллі

Продаж готових підприємств

ПРОДАЖ ГОТОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
1.gif 2.gif 3.gif
4.gif 5.gif 6.gif
4.gif 5.gif 6.gif

                     
          

ПРИХОДЬТЕ ДО НАС ВЖЕ СЬОГОДНІ, І МИ ПІДБЕРЕМО ДЛЯ ВАС НЕОБХІДНЕ ПІДПРИЄМСТВО

ПІД ВАШ КОНКРЕТНИЙ ЗАПИТ, ЩО ДОЗВОЛИТЬ ЗЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ!

                           
 
telephone-icon-512x512.png (044) 221-99-77
telephone-icon-512x512.png (044) 221-99-55
Phone Green.png (096) 521-19-31
Phone Green.png (050) 554-81-06

купля-продажа-предприятий.jpgВи готуєтесь брати участь в тендері, чи надавати митним органам діюче підприємство зі свідоцтвом платника ПДВ? У Вас готовий бізнес-проект і потрібно оформити компанію з ліцензією на певний вид діяльності? В такому разі наша Компанія пропонує Вам готові підприємства, зареєстровані в різних районах Києва, зі свідоцтвом платника ПДВ та без нього, з ліцензіями для різних видів діяльності. Ознайомтесь з нашими послугами:
Вигода такого придбання для Вас на очі з багатьох причин. Для багатьох підприємців придбання готового підприємства суттєво знижує витрату часу. А час для бізнесу дуже важливий критерій виміру. Особливо для тих випадків, коли підприємство необхідно вкрай «на завтра» для якогось важливого бізнес-проекту наприклад.
Перед кожним підприємцем хоч раз у житті гостро стояло питання про термінову купівлю підприємства. Час диктує свої закони та вимагає «мобільності» у вирішенні таких питань. І якщо не купити фірму з відповідними параметрами вчасно, то хтось більш кмітливий може випередити час, і виграти, наприклад, тендер. Тому останнім часом купівля-продаж готових підприємств стала розвиненою формою покупки. І фірми на продаж також є різні. Запит формує пропозицію. І вибір таких підприємств на продаж в нашій Компанії великий. Ще і тому, що це зручно для Вас.
Наприклад Вам для тендера необхідно підприємство, яке зареєстроване не менш ніж п’ять років тому. Ми можемо Вам пропонувати таке. Ще Вам для тендеру можливо необхідно показати великі оберти на цьому підприємстві. Є і такі підприємства у нас. Якщо необхідно свідоцтво НДС на цьому підприємстві – будь ласка. С таким питанням теж до нас. І так по кожному конкретному випадку можемо Вам допомогти в підборі підприємства, яке необхідно саме Вам, і під Вашу конкретну ситуацію.
На нашому сайті Ви завжди знайдете великий вибір підприємств на продаж, з ліцензіями і без, з НДС і без НДС, з дозволами і без дозволів в любому районі Києва.
Звертаємо на Вашу увагу, що якщо у Вас вже є готовий бізнес чи підприємство з ліцензією чи НДС, або без них, і Ви хочете його продати, то ми готові у Вас його придбати. Розглядаємо різні варіанти купівлі підприємств. В любому випадку завжди раді співробітництву з Вами! Якщо вас цікавить продаж компанії - ми завжди до ваших послуг. Де Юре - це найбільший каталог підприємств України на одному сайті! Тому не зволікайте - замовляйте наші послуги просто зараз!


Підприємства з ПДВ

Підприємства без ПДВ

Будівельні компанії

Продаж газової компанії

Неприбуткові організації

Туроператорська діяльність

Продаж ліцензії на чорний кольоровий метал

Продаж компаній до безстрокової ліцензії на медичну практику

Страхові компанії

Вернуться

Наші адвокати


Це дипломовані фахівці з багаторічною практикою. Вони пройшли атестацію в Київській міській кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури та мають широку спеціалізацію в сфері

докладніше

Наша мета


Не тільки надати юридичну допомогу клієнтам , а ще й проаналізувати схему мінімізації їх ризиків і витрат , провести грамотний аналіз необхідності тих чи інших дій .

докладніше

Наша перевага


Наш сучасний підхід до вирішення юридичних завдань дає можливість значно полегшити організацію роботи і діяльності підприємств та бізнес- структур , вирішити проблеми наших приватних клієнтів .

докладніше

Економ час та гроші

Вигідна пропозиція

Продаж газової ліцензії

далі
Наша місія

Ми покликані зробити ваше життя і ваш бізнес успішними далі

On - line консультація

Ми абсолютно безкоштовно проводимо консультацію в режимі On - Line

далі

Зв'язатися з нами Заповніть форму.

Contact form submitted.