"Благо народу - вищий закон." Нікколо Макіавеллі

Лицензия на утилизацию боеприпасов

Адвокатська агенція «Де Юре» надає послуги з ліцензування утилізації озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї.

Утилізація боєприпасів – це господарська діяльність з проведення підготовчих, організаційних, наукових, технічних, виробничих та інших робіт, спрямованих на безпечну та екологічно чисту зміну їх якісних, фізичних, хімічних та інших властивостей для унеможливлення використання за призначенням, результатом яких є отримання виробів спец хімії, вибухопожежобезпечних елементів, у тому числі металобрухту, вторинної сировини, що можуть бути використані в національній економіці.

Діяльність з утилізації боєприпасів регулюється Законом України:

  • «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»,

Постановами Кабінету Міністрів України:

  • «Деякі питання ліцензування певних видів господарської діяльності»;
  • «Про затвердження Порядку утилізації ракет, боєприпасів і вибухових речовин»;
  • «Про строк дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу»;

Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України:

  • «Стандарт надання Міністерством економічного розвитку і торгівлі України адміністративної послуги з видачі та переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї»,
  • та іншими нормативно-правовими актами.

Органом, що видає ліцензію на утилізацію озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї, є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Термін дії ліцензії – необмежений.

Державне мито за видачу ліцензії – одна мінімальна заробітна плата.

Вартість отримання ліцензії – договірна.

Телефонуйте

telephone-icon-512x512.png(044) 221-99-77
telephone-icon-512x512.png(044) 221-99-55
Phone Green.png(096) 521-19-31

Вернуться

Наші адвокати


Це дипломовані фахівці з багаторічною практикою. Вони пройшли атестацію в Київській міській кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури та мають широку спеціалізацію в сфері

докладніше

Наша мета


Не тільки надати юридичну допомогу клієнтам, а ще й проаналізувати схему мінімізації їх ризиків і витрат, провести грамотний аналіз необхідності тих чи інших дій.

докладніше

Наша перевага


Наш сучасний підхід до вирішення юридичних завдань дає можливість значно полегшити організацію роботи і діяльності підприємств та бізнес- структур, вирішити проблеми наших приватних клієнтів.

докладніше

Економ час та гроші

Вигідна пропозиція

Продаж газової ліцензії

Наша місія

Ми покликані зробити ваше життя і ваш бізнес успішними, захищаючи і надаючи правову підтримку, обираючи найкраще для вас.

On - line консультація

Ми абсолютно безкоштовно проводимо консультацію в режимі On - Line

далі

Зв'язатися з нами Заповніть форму.

Contact form submitted.