"Благо народу - вищий закон." Нікколо Макіавеллі

Лицензия на сбор и заготовку вторсырья

Адвокатська агенція «Де Юре» надає послуги з ліцензування господарської діяльності із збирання, заготівлі окремих відходів як вторинної сировини.

Збирання та заготівля відходів як вторинної сировини - діяльність, пов'язана із збиранням, купівлею, прийманням, зберіганням, обробленням (переробленням), перевезенням, реалізацією і постачанням таких відходів переробним підприємствам на утилізацію, а також надання послуг у цій сфері.

Діяльність із збирання, заготівлі окремих відходів як вторинної сировини регулюється Законом України:

  • «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»,

Постановами Кабінету Міністрів України:

  • «Про затвердження переліку органів ліцензування»;
  • «Про затвердження переліку окремих видів відходів як вторинної сировини, збирання та заготівля яких підлягають ліцензуванню»;
  • «Про строк дії ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності, розміри і порядок зарахування плати за її видачу»;

Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України:

  • «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності із збирання, заготівлі окремих відходів як вторинної сировини (згідно з переліками, що визначаються Кабінетом Міністрів України)»;
  • та іншими нормативно-правовими актами.

Органом, що видає ліцензію на здійснення господарської діяльності із збирання, заготівлі окремих відходів як вторинної сировини, є Мінприроди України.

Термін дії ліцензії – 5 років.

Державне мито за видачу ліцензії – одна мінімальна заробітна плата.

Вартість отримання ліцензії – договірна.

Телефонуйте

telephone-icon-512x512.png(044) 221-99-77
telephone-icon-512x512.png(044) 221-99-55
Phone Green.png(096) 521-19-31

Вернуться

Наші адвокати


Це дипломовані фахівці з багаторічною практикою. Вони пройшли атестацію в Київській міській кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури та мають широку спеціалізацію в сфері

докладніше

Наша мета


Не тільки надати юридичну допомогу клієнтам, а ще й проаналізувати схему мінімізації їх ризиків і витрат, провести грамотний аналіз необхідності тих чи інших дій.

докладніше

Наша перевага


Наш сучасний підхід до вирішення юридичних завдань дає можливість значно полегшити організацію роботи і діяльності підприємств та бізнес- структур, вирішити проблеми наших приватних клієнтів.

докладніше

Економ час та гроші

Вигідна пропозиція

Продаж газової ліцензії

Наша місія

Ми покликані зробити ваше життя і ваш бізнес успішними, захищаючи і надаючи правову підтримку, обираючи найкраще для вас.

On - line консультація

Ми абсолютно безкоштовно проводимо консультацію в режимі On - Line

далі

Зв'язатися з нами Заповніть форму.

Contact form submitted.