"Благо народу - вищий закон." Нікколо Макіавеллі

Лицензия на металл

Бажаєте отримати ліцензію на чорний, кольоровий метали?
Немає технічного майданчика, вагів, вантажопідйомного та
переробного обладнання?
Адвокатська агенція «Де Юре» надасть
все необхідне в найкоротші терміни!

Вартість отримання ліцензій – договірна.

Наша работа включає:

-знаходження майданчика для чорного металу – 1000 кв. м., для кольорового – 500 кв. м.;
-отримання акту обстеження, підписаного комісією місцевої та обласної державної адміністрації;
-формування пакету документів та подача їх на комісію до Мінекономіки;
-отримання бланків ліцензій та передача їх замовнику.

Довідка: за новими ліцензійними умовами для отримання ліцензій на метал відмінили подачу дозволу на початок робіт підвищеної небезпеки!

telephone-icon-512x512.png(044) 221-99-77
telephone-icon-512x512.png(044) 221-99-55
Phone Green.png(096) 521-19-31

Відповідно до ст.4 Закону України «Про металобрухт», будь-які види операцій, що стосуються заготівлі, збуту та переробки металобрухту зобов'язані здійснюватися виключно спеціалізованими підприємствами, що мають відповідну ліцензію.

Однією з обов'язкових умов, що дає право на отримання ліцензійного дозволу на метал, є відповідний акт, що фіксує проведення комплексного обстеження місцевими держадміністраціями металургійних переробних підприємств на предмет відповідності Закону України «Про металобрухт». Зокрема, мова йде про наявність спеціального майданчика для складування та подальшої переробки металу, який повинен відповідати встановленим нормам і стандартам. Обов'язковою є наявність на майданчику вагового обладнання промислового типу, спеціалізованого преса, а також необхідної вантажно-розвантажувальної техніки.

Готова ліцензія на метал відкриває широкі можливості для діяльності металургійних підприємств, однак, її отримання - це складний, з юридичної точки зору, процес. Саме тому, компанія «Де Юре» готова запропонувати вашій увазі професійну допомогу в отриманні готової ліцензії на чорний і кольоровий метал в Києві. З нашою допомогою процедура ліцензування вашого підприємства займе мінімум часу і не завдасть вам особливих турбот, а отриманий документ буде відповідати всім необхідним нормам і стандартам.

Наші професійні фахівці:

  • Дадуть комплексну юридичну підтримку та консультацію при отриманні ліцензії на збір, заготівлю, а також заготівлю чорних і кольорових металів.
  • Допоможуть зібрати і підготувати всі необхідні документи для отримання ліцензії.
  • Допоможуть знайти і підібрати підходящу площадку.
  • Підготують ваше підприємство до проходження відповідних перевірок та експертиз.
  • Нададуть допомогу в отриманні дозволу пожежної служби та СЕС.

Ми гарантуємо високу якість надаваних послуг, а також високий професіоналізм наших співробітників. Якщо вам потрібна ліцензія на метал у Києві - звертайтеся до «Де Юре»!

Вернуться

Наші адвокати


Це дипломовані фахівці з багаторічною практикою. Вони пройшли атестацію в Київській міській кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури та мають широку спеціалізацію в сфері

докладніше

Наша мета


Не тільки надати юридичну допомогу клієнтам, а ще й проаналізувати схему мінімізації їх ризиків і витрат, провести грамотний аналіз необхідності тих чи інших дій.

докладніше

Наша перевага


Наш сучасний підхід до вирішення юридичних завдань дає можливість значно полегшити організацію роботи і діяльності підприємств та бізнес- структур, вирішити проблеми наших приватних клієнтів.

докладніше

Економ час та гроші

Вигідна пропозиція

Продаж газової ліцензії

Наша місія

Ми покликані зробити ваше життя і ваш бізнес успішними, захищаючи і надаючи правову підтримку, обираючи найкраще для вас.

On - line консультація

Ми абсолютно безкоштовно проводимо консультацію в режимі On - Line

далі

Зв'язатися з нами Заповніть форму.

Contact form submitted.