"Благо народу - вищий закон." Нікколо Макіавеллі

Акредитация на таможне

НАШЕ АГЕНТСТВО ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ З АКРЕДИТАЦІЇ НА МИТНИЦI

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО СЬОГОДНІ 221-99-55, 221-99-77, 050 5548106, 0965211931

Акредитація в Митниці є необхідністю, якщо Ви як фізична особа – підприємець, чи Ваша юридична особа плануєте здійснювати зовнішньоекономічну діяльність. Тоді виникає необхідність роботи з Митною службою України.

Для успішної акредитації необхідно підготовити ряд документів, подати їх в митний орган, в результаті чого отримати на руки облікову картку по акредитації.

Спеціалісти нашого Агентства за один день зроблять за Вас цю клопітну роботу по отриманню облікової картки, і Ви позбавите себе від нудних чекань у черзі і марної трати часу.

Вартість такої послуги 1500 гривень.

Ми працюємо оперативно! Дзвоніть прямо зараз!

Вернуться

Наші адвокати


Це дипломовані фахівці з багаторічною практикою. Вони пройшли атестацію в Київській міській кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури та мають широку спеціалізацію в сфері

докладніше

Наша мета


Не тільки надати юридичну допомогу клієнтам, а ще й проаналізувати схему мінімізації їх ризиків і витрат, провести грамотний аналіз необхідності тих чи інших дій.

докладніше

Наша перевага


Наш сучасний підхід до вирішення юридичних завдань дає можливість значно полегшити організацію роботи і діяльності підприємств та бізнес- структур, вирішити проблеми наших приватних клієнтів.

докладніше

Економ час та гроші

Вигідна пропозиція

Продаж газової ліцензії

Наша місія

Ми покликані зробити ваше життя і ваш бізнес успішними, захищаючи і надаючи правову підтримку, обираючи найкраще для вас.

On - line консультація

Ми абсолютно безкоштовно проводимо консультацію в режимі On - Line

далі

Зв'язатися з нами Заповніть форму.

Contact form submitted.