"Благо народу - вищий закон." Нікколо Макіавеллі

Наші адвокати

2.jpg Адвокат Годун Дарія
1.jpg Адвокат Тютюнник Юлія

Наші співробітники-адвокати – це дипломовані спеціалісти з багаторічною практикою. Вони пройшли атестацію в Київській міській кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури та мають широку спеціалізацію у сфері юридичних та адвокатських послуг.

Наша мета – не тільки надати юридичну допомогу клієнтам, а й проаналізувати схему мінімізації їхніх ризиків та витрат, провести кваліфікований аналіз необхідності тих чи інших дій.

За час роботи Агенція зарекомендувала себе надійним партнером не лише бізнес-структур України, і, зокрема, Києва, але й численних громадян, які зверталися до нас за допомогою.

Сучасний підхід до вирішення юридичних питань дає нам можливість значно поліпшити організацію роботи і діяльності підприємств та бізнес-структур, вирішити проблеми наших приватних клієнтів.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, професійність, надійність, висока якість послуг, що надаються Агенцією,  – складові успіху нашої роботи.

Наша Агенція надає такі юридичні послуги:

Продаж готових підприємств
Ліквідація підприємств
Узаконення нерухомості
Ліцензування підприємств
Реєстрація та реорганізація підприємств
Послуги іноземцям

Запрошуємо до нашої Агенції!

Тут допоможуть у вирішенні Вашої проблеми.

Працюємо по закону і на совість! Телефонуйте!


telephone-icon-512x512.png (044) 221-99-55
Phone Green.png (096) 521-19-31


Наші адвокати


Це дипломовані фахівці з багаторічною практикою. Вони пройшли атестацію в Київській міській кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури та мають широку спеціалізацію в сфері

докладніше

Наша мета


Не тільки надати юридичну допомогу клієнтам, а ще й проаналізувати схему мінімізації їх ризиків і витрат, провести грамотний аналіз необхідності тих чи інших дій.

докладніше

Наша перевага


Наш сучасний підхід до вирішення юридичних завдань дає можливість значно полегшити організацію роботи і діяльності підприємств та бізнес- структур, вирішити проблеми наших приватних клієнтів.

докладніше

Економ час та гроші

Вигідна пропозиція

Продаж газової ліцензії

Наша місія

Ми покликані зробити ваше життя і ваш бізнес успішними, захищаючи і надаючи правову підтримку, обираючи найкраще для вас.

On - line консультація

Ми абсолютно безкоштовно проводимо консультацію в режимі On - Line

Зв'язатися з нами Заповніть форму.

Contact form submitted.